Kültürümüz

Seni anlıyoruz!

Hoplon’da meşgalemiz oldukça basit: Oyuncularımıza hem oyunlarda hem de oyunda değilken harika bir deneyim sunmak. Bu çok kolay bir iş değil ancak çaba gösterdiğimiz her dakikaya değer!

Bizi diğer oyun şirketlerinden ayıran yönümüzün, oyunlarımızı topluluğumuzla BİRLİKTE geliştiriyor ve her öneri, eleştiri ve sevgi ifadesinin tek tek okunduğundan emin oluyoruz.

Oyuncu kültürü

Etrafındaki herkesin senin kadar oyunları, geliştirmeyi ve yaratmayı sevdiği bir ortamda çalışmayı hayal et.

Dinamik değerlerimiz, kendimize özgüdür; en sevdiğin e-spor takımının oynadığı oyunlar gibi oyunları ofis yarışmalarımızda oynuyor ve arkadaşlarına güvenerek önerebileceğin yüksek kalitede oyunlar hazırlıyoruz.

Neşeli ve iyi bir koordinasyon içindeki ekibimiz sayesinde sana yardım etmeye istekli pek çok kişiye erişebilirsin, sadece istemen yeter!

Cennet adası

Florianópolis, Güney Brezilya’da yer alan cennet gibi bir tropik adadır. Şehirde 42 plaj bulunur ve sörf veya ekstrem sporlar için dünyaca ünlü bir yerdir. Bölge ekonomisi büyük oranda bilgi teknolojisi, turizm ve hizmet sektörüne odaklıdır. BBCTravel tarafından 2016 yılında “dijital gezginler için en iyi şehirlerden”, The New York Times tarafından “Yaşanması Gereken Yerlerden”, Newsweek tarafından 2006 yılında ise “Dünyanın en dinamik on şehrinden” biri olarak anılmıştır.

Yeteneğe odaklanma

En büyük Jedi ustalarının bile becerilerini geliştirebileceğine inanırız. Ekip üyelerimizin becerilerine odaklanmak ve onlara her gün kendilerini geliştirmek için fırsatlar vermek isteriz. Uzmanlığın her ne olursa olsun Hoplon’da en iyi şekilde kullanabilirsin.

Bize katıl