Oyunlarımız

Heavy Metal Machines

Kendi sakinlerinin kıyametten sonra harap ettiği kadim gladyatör arenaları tekrar gün yüzüne çıktı, metal ve çılgınlıkla yeniden inşa edildi. Rakiplerini yok edenin kazandığı yerde bir araba savaşı düzenleniyor! Özel silahlar, çılgın aksesuarlar ve hayal edebileceğinden fazla kabiliyete sahip klinik derecede deli sürücüleri oyna!

Web sitemizi ziyaret et Steam'de oynaması ücretsiz

Apocalypse: Party’s Over

Rabbimiz ve kurtarıcımız PEYNİR İSA, dünyanın sonuyla bütün insanlığı kınıyor! Bizi bu lanetten kurtarmak için pek de olgun olmayan karakterleri kullan! Tek başına ya da bir arkadaşınla oyna, dünyayı dünyadan kurtarmak için becerilerini ve özel güçlerini kurtar!


Taikodom

İnsanlık 2234 yılında yeni bir uzay medeniyeti tarafından uyandırıldı. Taikodom, oyuncuların yıldız gemilerine binerek uzayın derinliklerini keşfettiği, yeni hammaddeler aradığı, eşya ve ekipman ürettiği bir Devasa Çok Oyunculu Çevrimiçi oyundur. Evren, savaş halindedir ve senin görevin ise mücadele eden şirketler ve savaş halindeki birliklerin evrene hükmetmesini önlemektir. 2008 yılında yayınlanan MMO türündeki Taikodom, Mayıs 2015 itibarıyla kullanıma kapanmıştır.

Hoplon'un bir sonraki oyununun yapımına katkıda bulunmak ister misin?

Bize katıl!